Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla VeGA TCS9950 PRO
Motorové píly VeGA TCS Professional ponúkajú vysokú kvalitu všetkým náročným užívateľom, ktorí očakávajú kvalitné reťazové píly na úrovni triedy farmer. Je to ideálny stroj na bežné práce okolo domu a záhrady. Má spoľahlivý veľmi silný motor s výkonom 2700 W.
Výborné vyváženie píl VeGA TCS Professional a účinný antivibračný systém spoločne s kvalitnými komponentmi od tých najlepších svetových dodávateľov umocňujú exelentný rad
funkciuSOFT START, ktorá slúži pre plynulý rozbeh aj pri nízkom napätí. Automatické mazanie reťaze znižuje trenie a zvyšuje životnosť reťaze. Napínanie reťaze SDS veľkým kruhovým ovládačom po strane píly bez nutnosti použiť náradie.
Výhody:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2700 W |
| Rýchlosť reťaze | 15 m/s |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Rozmery balenia | 54.0 x 25.0 x 22.0 cm |