Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla GÜDE KS 405 EC 95033
Spoľahlivá reťazová píla, určená na rezanie dreva v záhrade a okolo domu, na údržbu pozemku (orezanie vetví, vyrezanie vetví, vyrezanie vetví, vyrezanie vetví, vyrezanie vetví, vyrezanie vetví) drevo a tesárske práce.
Moja SDS upínanie (ľahké (rýchle) upevnenie lišty a napnutie reťaze pomocou nastavovacieho kolesa), automatické olejové čerpadlo a účinná brzda reťaze.
Konštrukcia:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.6 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 112 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2400 W |
| Dĺžka kábla | 0.5 m |
| Objem olejovej nádrže | 0.19 l |
| Počet článkov | 57 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 46 cm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |