Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Einhell GH-EC 2040
Elektrická motorová píla GH-EC 2040 je šikovný, účinný nástroj a spoľahlivý pomocník na rezanie palivového dreva, na prerezávanie krovín a na rezanie malých. optimálny rezný výkon. Reťaz je možné napnúť a vymeniť bez náradia.
Pre dobrý prenos sily a dlhú životnosť slúži kvalitné, robustné kovové ozubenie. Zariadenia na ochranu proti spätnému rázu s okamžitou mechanickou brzdou reťaze okamžite zastavia reťaz, pokiaľ sa GH-EC 2040 náhle zdvihne. Veľké okno uľahčuje kontrolu množstva oleja v olejovej nádrži automatického systému mazania reťaze. Veľký plniaci otvor vrátane rýchlouzáveru zaisťuje ľahké doplňovanie oleja.
Pre bezpečnosť v prípade vyskočenia reťaze z koľajnice je tu záchytná skrutka reťaze. Robustný doraz pazúrov z kovu zaisťuje bezpečnú manipuláciu a slúži aj ako otočný bod pri rezaní horizontálnych kmeňov. Spona na odľahčenie pnutia chráni napájací kábel.
Výhody:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 6.2 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Rýchlosť reťaze | 13.5 m/s |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40.6 cm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |