Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Bosch UniversalChain40 06008B8402
Elektrická píla s príkonom 1800 W s rýchlosťou reťaze 12 m/s umožňuje rýchle rezanie. Systém SDS zaisťuje jednoduchú výmenu a napínanie reťaze bez použitia nástrojov. Má nízku hmotnosť a ergonomickú konštrukciu na pohodlné ovládanie. Je to ideálna voľba pri rezaní vetiev, palivového dreva či polien. rýchle rezanie
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 4.3 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Počet článkov | 57 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 21.0 x 56.0 cm |