Nákup a objednávka
Elektrická řetězová pila Makita UC3541A
Elektrická reťazová píla s príkonom 1800 W s rýchlosťou reťaze 14,5 m/s. Má automatické mazanie reťaze, jednoduchú výmenu a napínanie reťaze bez použitia nástrojov a tvarovanú pogumovanú rukoväť pre pohodlnú a bezpečnú prácu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Počet článkov | 52 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 35 cm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 57.0 x 30.0 cm |