Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Makita UC3551AX1
Táto elektrická reťazová píla sa vyznačuje dizajnom a vylepšenou konštrukciou, ako je pogumovaná a ergonomicky tvarovaná rukoväť. To uľahčuje prácu s pílou a predovšetkým str. manipuláciu.
Za asistencie veľkej kovovej ozubenej opierky budú vaše rezy hladké a presné. Má pozvoľný rozbeh a obmedzovač prúdu a je vhodná na bežné záhradné údržby, formovanie dreva či na rezanie palivového dreva.
Tvar píly a predovšetkým jej úchop boli navrhnuté pre čo najľahšiu a najbezpečnejšiu manipuláciu. To zaistí múdro tvarovaná pogumovaná rukoväť a celkový dizajn konštrukcie. Bezpečnosť zaisťujú ochranné úchopy oboch rúk či aktívna brzda reťaze.
Práca s touto reťazovou pílou je rovnako jednoduchá ako jej čistenie a údržba. Reťaz má automatické mazanie s možnosťou regulácie. Reťaz je možné jednoducho vymeniť či napnúť bez potreby nástrojov. Veľkým plusom je aj dobre viditeľný priezor, ukazujúci hladinu oleja. Dĺžka rezu: 32 cm Rozmery (DxŠxV): 505 x 201 x 220 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Rýchlosť reťaze | 14.5 m/s |
| Počet článkov | 52 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 35 cm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 26.0 x 61.0 cm |