Nákup a objednávka
Elektrická píla Makita UC3051AX1
Elektrická píla Makita UC3051AX1 je profesionálna reťazová píla, ktorá zaujme ľahkou obsluhou, kvalitným spracovaním a modernými technológiami. bezpečné a pohodlné rezanie dreva.
Píla Makita UC3051AX1 ponúka pozvoľný rozbeh a obmedzovač prúdu, čo zaisťuje maximálnu bezpečnosť aj ochranu motora. Elektronická kontrola zaťaženia stroja udržuje optimálny výkon aj pri náročnejších úlohách. Beznástrojová výmena a napínanie reťaze vám ušetria čas a uľahčia údržbu – všetko zvládnete ľahko a rýchlo, bez nutnosti špeciálneho náradia. Ergonomicky tvarovaná a pogumovaná rukoväť zaisťuje istý úchop a pohodlie aj pri dlhšej práci. stroje
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Rýchlosť reťaze | 14.5 m/s |
| Počet článkov | 46 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 26.0 x 60.0 cm |