Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Makita UC4041A
Reťazová píla má nový dizajn a konštrukciu pre pohodlnú prácu a jednoduchú údržbu. Ideálne tvarovaná pogumovaná rukoväť zaisťuje maximálnu ovládateľnosť a bezpečnú prácu.
Výhody:
olejebalenie:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Dĺžka lišty | 40 cm |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 14.5 m/s |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Rozmery balenia | 30.0 x 24.0 x 56.0 cm |