Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Makita UC3041A
Elektrická reťazová píla Makita UC3041A spoľahlivo zvládne prípravu palivového dreva, údržbu stromov aj drobné stavebné práce – bez zložitého nastavovania.
píla boduje novým dizajnom a robustnou konštrukciou pre maximálne pohodlie aj bezpečnosť pri práci. Vďaka beznástrojovej výmene a napínaniu reťaze zvládnete všetky úpravy doslova behom chvíľky, takže sa nemusíte zdržiavať hľadaním náradia. Pogumovaná rukoväť perfektne padne do ruky a zaručuje presné vedenie píly aj pri dlhšej práci. Automatické mazanie reťaze s možnosťou regulácie zjednodušuje údržbu a predlžuje životnosť celej píly. Praktická kontrola hladiny oleja vám zase umožní mať všetko pod dohľadom.Veľká ozubená kovová opierka uľahčuje priame a presné rezy, takže sa môžete pustiť aj do náročnejších úloh bez obáv. Ideálnou voľbou pre každého domáceho majstra aj chalupára, ktorý chce mať prácu rýchlo hotovú a ešte si ju užiť. mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.6 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Rýchlosť reťaze | 14.5 m/s |
| Počet článkov | 46 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Rozmery balenia | 30.0 x 57.0 x 24.0 cm |