Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Bosch UniversalChain 35 06008B8303
Elektrická reťazová píla s výkonom 1800 W so systémom SDS na jednoduché napínanie a výmenu reťaze bez použitia nástrojov. Vďaka nízkej hmotnosti a ergonomickej konštrukcii sa ľahko a pohodlne ovláda. je to ideálna voľba pri rezaní vetiev či palivového dreva či polien.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 5.23 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Počet článkov | 52 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 35 cm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 21.0 x 57.0 cm |