Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Riwall PRO RECS 2440
Výkonná moderná píla na prípravu palivového dreva i bežné práce na záhrade a okolo domu. Silný motor 2400 W novej konštrukcie znamená vyšší krútiaci moment, vyššiu rýchlosť a jednoduchšie rezanie. Odľahčená konštrukcia pre jednoduché ovládanie píly-hmotnosť iba 4,5 kg vr. príslušenstvo.
Značková reťaz Oregon spolu s vysokou rýchlosťou reťaze znamená rýchly a čistý rez poslednej generácie. Jednoduché napínanie reťaze bez použitia náradia docielime kruhovým ovládačom na boku. Piliny sú odvádzané do boku, takže nelietajú na obsluhu a rovnako motor je tak oveľa lepšie chránený proti nasávaniu prachu.
Držadlo so špeciálnou protišmykovou mäkčenou vrstvou Soft Grip. Účinná brzda reťaze a výrazné potlačenie spätného rázu. Automatické mazanie reťaze znižuje trenie a zvyšuje životnosť reťaze. Priehľadné okienko na rýchlu kontrolu stavu oleja.
Výhody:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 4.5 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2400 W |
| Rýchlosť reťaze | 15.5 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.15 l |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Rozmery balenia | 44.0 x 22.0 x 25.0 cm |