Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Riwall PRO RECS 2440e
Riwall PRO RECS 2440e je ideálny stroj pre bežné práce okolo domu a záhrady. Spoľahlivý motor je vhodný na väčšinu úloh. Moderný design spĺňajúci všetky požiadavky na dobrú ergonómiu a jednoduchú obsluhu.
Priehľadné okienko indikuje stav oleja v nádržke. Automatické mazanie reťaze znižuje trenie a zvyšuje životnosť reťaze. Účinná brzda zastaví reťaz už počas 0,12 s. Veľké viečko nádrže vám uľahčí dolievanie oleja. Samozrejmosťou je úchyt kábla zamedzujúci jeho poškodeniu a ochranné puzdro na lištu. lištu
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2400 W |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 14 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.15 l |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Rozmery balenia | 28.0 x 49.0 x 50.0 cm |