Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla FIELDMANN FZP 2030-E
Elektrická reťazová píla s rýchloupínacím systémom lišty a reťaze. Píla disponuje automatickou olejovou pumpou s bezpečnostnou brzdou reťaze.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická reťazová píla FIELDMANN FZP 2030-E| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2400 W |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40.5 cm |
| Rozmery balenia | 19.0 x 23.0 x 55.0 cm |