Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla FIELDMANN FZP 2025-E
Ergonomicky tvarovaná rukoväť elektrické píly zaručuje, že píla perfektne padne do ruky. Práca s drevom sa vďaka nej stáva hračkou. Kvalitná lišta OREGON s dĺžkou 40 cm a reťaz rovnakej značky zaisťujú optimálny rez. Robustné kovové prevody boli použité pre dlhú životnosť a dobrý prenos energie bez zbytočných vibrácií pri práci. čerpadlo
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.15 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2400 W |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 15 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.2 l |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 23.0 x 48.0 cm |