Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla FIELDMANN FZP 2005-E
S elektrickou reťazovou pílou FIELDMANN FZP 2005-E, zvládnete ľahko udržiavať záhradu i okolie domu, ale aj každoročne pripraviť palivové drevo na zimu. Motor s príkonom 2,0 kW, pílová lišta 16" s optimálnou dĺžkou 405 mm a reťaz 3/8´ so šírkou reťazovej drážky 1.3 mm sú predpokladom výborného výkonu a plynulého rezu.
pílová lišta FIELDMANN. Výhodou elektrickej píly je absencia zbytočného hluku, ľahká údržba aj ovládanie, navyše aj bezpečnosť pri práci, ktorú zaisťuje brzda reťaze. Rýchloupínací systém lišty a reťaze Quick Tighten FIELDMANN FZP 2005-E je vybavená automatickým olejovým mazacím systémom reťaze, ktorý pomáha znižovať jeho opotrebenie.
pumpaObsah balenia:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.12 l |
| Hladina akustického výkonu | 112 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Rýchlosť reťaze | 13 m/s |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 18.0 x 47.0 cm |