Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Einhell GE-EC 2240
Elektrická reťazová píla GE-EC 2240 je praktický, výkonný prístroj, ktorý sa osvedčí ako praktický pomocník pri rezaní palivového dreva, presvetľovaní, výrube menších stromov úlohách.
Vysoko kvalitná reťaz a lišta výrobcu OREGON zaisťujú dobrý rezný výkon. Reťaz je možné napnúť a vymeniť bez použitia náradia. Ochrana proti spätnému rázu s mechanickou okamžitou brzdou reťaze zaisťuje vysokú bezpečnosť práce.
Vysoko kvalitná, robustná kovová prevodovka píly GE-EC 2240 zaisťuje optimálny prenos energie a dlhú životnosť. Reťazová píla má automatické mazanie reťaze, ktorej olejová nádrž je opatrená veľkým otvorom pre pohodlné plnenie olejom. Vďaka ergonomickej rukoväti sa píla výborne drží, zatiaľ čo pozvoľný štart umožňuje pohodlné uvedenie do prevádzky.
Záchytný čap reťaze zaisťuje bezpečnosť, pokiaľ by došlo k vyskočeniu reťaze. Robustný ozubený doraz z kovu zaisťuje bezpečné vedenie pri výrube a rezaní a je možné ho použiť ako bod otáčania. náradie
rázu a okamžitá brzda reťaze| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 5.6 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Dĺžka lišty | 40 cm |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2200 W |
| Rýchlosť reťaze | 15 m/s |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 21.0 x 53.0 cm |