Nákup a objednávka
Aku kosačka Makita LXT DLM539Z
Aku kosačka Makita LXT DLM539Z je veľká a výkonná bezuhlíková kosačka so záberom 53 cm, pracujúca s dvoma akumulátormi Li-ion 2×18 LXT, ktorá vďaka pojazdu výrazne uľahčí prácu na väčších záhradách.
Robustná konštrukcia s plastovým šasi udržuje nízkou hmotnosť stroja a technológie XPT zároveň zvyšuje odolnosť pri práci v prostredí so zvýšenou prašnosťou alebo vlhkosťou. Pojazd si nastavíte podľa tempa chôdze v rozsahu 2,5–5 km/h, a výšku kosenia pohodlne upravíte centrálne v 10 polohách od 20 do 100 mm.
O plynulý chod sa stará elektronická kontrola otáčok, takže sa káže. Podľa potreby zvládne kosenie, zber do koša, mulčovanie, výšku rukoväte je možné nastaviť v dvoch polohách a odolné kolesá s guličkovými ložiskami zaisťujú ľahký pojazd aj na nerovnom teréne.
Veľký kôš 70 l s indikátorom naplnenia obmedzí časté vysypávanie a pri skladovaní alebo transporte oceníte možnosť zloženia kosačky do vertikálnej polohy. Pri použití dvoch akumulátorov BL1860B zvládne až cca 800/700 m2 na jedno nabitie (v závislosti od typu a hustoty trávy a podmienok kosenia). chodu na nabitie (BL1860B): cca 22 - 25 min
Výhody:
Technológia XPTObsah balenia:
LXT DLM539ZAkumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 30.4 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 100 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 23 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 5 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.5 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 62.0 x 47.0 x 102.0 cm |