Nákup a objednávka
Aku kosačka na trávu Einhell GP-CM 36/52 S Li BL 4x5,2 Ah 3413320
Výkonná akumulátorová kosačka Einhell GP-CM 36/52. Je vybavená bezuhlíkovým motorom Einhell PurePOWER, ktorý zaisťuje vyšší výkon a dlhšiu prevádzkovú dobu ako tradičné motory s uhlíkovými kefami.
Táto kosačka je súčasťou systémového radu Einhell Power X-Change ďalších produktov zaku programu Einhell. Vďaka inteligentnej dvojrýchlostnej regulácii je možné výkon prispôsobiť aktuálnym potrebám. Napájanie zaisťuje technológia 36 V Double Twin Pack, ktorá kombinuje výkon štyroch 18V batérií, čo umožňuje dlhšiu prevádzku bez prekážajúcich káblov. Režim ECO navyše predlžuje dobu prevádzky. Stav batérií môžete jednoducho sledovať vďaka indikátoru na rukoväti. Deväťstupňové centrálne nastavenie výšky kosenia umožňuje jednoducho zvoliť výšku trávy v rozmedzí od 25 do 80 mm. Veľký nylonový zberný kôš na trávu s kapacitou 65 litrov je vybavený ukazovateľom naplnenia, čo uľahčuje jeho vyprázdňovanie. Mulčovací adaptér jemne rozdrví pokosenú trávu a rovnomerne ju rozprestrie po trávniku, čím zaistí dodatočné živiny pre váš trávnik. Pre ľahšie kosenie vysokej trávy je k dispozícii funkcia bočného vyhadzovania, ktorá minimalizuje nutnosť častého vyprázdňovania zberného koša. Rukoväť kosačky je výškovo nastaviteľná a skladacia. Zvýšené zadné kolesá a variabilný samočinný pohon uľahčujú prácu aj v náročnejšom teréne. Široké kolesá sú navyše šetrné k trávniku a minimalizujú jeho poškodenie. Špeciálna čistiaca poloha potom uľahčuje údržbu a čistenie kosačky.
Kosačka Einhell je dodávaná so štyrmi akumulátormi Power X-Change s kapacitou 5,2 Ah a všetkými štyrmi nabitými batériami súčasne.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku kosačka na trávu Einhell GP-CM 36/52 S Li BL 4x5,2 Ah 3413320 4x5x4,5x4 AhAkumulátory a nabíjačky sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 52 cm |
| Hmotnosť | 29.5 kg |
| Funkcia | Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Nastavenie výšky rukoväte |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 1200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 5.2 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.4 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 65 l |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Veľkosť záhrady až | 1200 m² |
| Rozmery balenia | 43.0 x 57.0 x 88.0 cm |