Nákup a objednávka
Aku kosačka CRAMER 82LM51SX
Cramer 82LM51SX je 82V vysoko výkonná akumulátorová kosačka na trávu s vlastným pohonom, ktorá bola navrhnutá špeciálne pre profesionálov. Ponúka odolnosť vďaka 51cm/20" oceľovému žaciemu ústrojenstvu s odolnými sklopnými rukoväťami a výnimočný výkon a dobu chodu vďaka nášmu 82V bezkomutátorovému digitálnemu motoru a dvom slotom pre batérie s automatickým prepínaním. práce.
Naša 82V technológia súperí s ekvivalentnou benzínovou kosačkou na trávu s objemom 160 ccm, ale má výrazne nižšie prevádzkové a vlastnícke náklady, čo z nej robí životaschopnú voľbu pre každého profesionálneho užívateľa alebo firmu. 82V dodatočnú bezpečnosť na pracovisku s nízkymi vibráciami, nízkou hlučnosťou a nulovými emisiami alebo škodlivými výparmi pre obsluhu pri kosení.
Vďaka 3 funkciám kosenia pre zadný zber, zadný zber 82LM51SX vysokú produktivitu v akejkoľvek oblasti od formálnych trávnikov až po zarastené cesty. Inteligentný motor je vybavený funkciou automatického zrýchlenia, ktorá zvyšuje rýchlosť noža v náročnejších podmienkach a znižuje rýchlosť noža na ľahších trávnatých plochách, aby sa predĺžila doba chodu. vymeniteľná v ktoromkoľvek z 82V rozsahu od krovinorezov, nožníc na živý plot, fúkačov, pôdnych vrtákov, snežných fréz motorových píl a dokonca aj motorových rozbrusovacia píla a najmä záhradných traktorov. CRAMER 82V.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku kosačka CRAMER 82LM51SXAkumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | CRAMER / Informace o výrobci |
| AKU program | CRAMER 82 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 35 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Nastavenie výšky rukoväte , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 94.3 dB |
| Napätie | 82 V |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Maximálna rýchlosť | 5.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.6 km/h |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 60 l |
| Rozmery balenia | 107.0 x 60.0 x 47.0 cm |