Nákup a objednávka
Aku kosačka CRAMER 82LM46SX
Cramer 82LM46SX je 82V vysoko výkonná akumulátorová kosačka na trávu s vlastným pohonom, ktorá bola navrhnutá špeciálne pre profesionálov. Ponúka odolnosť vďaka 46cm/18" oceľovému žaciemu ústrojenstvu s odolnými sklopnými rukoväťami a výnimočný výkon a dobu chodu vďaka nášmu 82V bezkomutátorovému digitálnemu motoru a dvom slotom pre batérie s automatickým prepínaním. Cramer ® najnáročnejšie rezné práce.
Technológia 82V súperí s ekvivalentnou benzínovou kosačkou na trávu s objemom 140 ccm, ale má výrazne nižšie prevádzkové a vlastnícke náklady, čo z nej robí životaschopnú voľbu pre každého profesionálneho používateľa alebo firmu. nízkymi vibráciami, nízkou hlučnosťou a nulovými emisiami alebo škodlivými výparmi pre obsluhu pri kosení.
Vďaka 3 funkciám kosenia pre zadný zber, mulčovanie alebo bočné vyhadzovanie ponúka 82LM46SX vysokú produktivitu v akejkoľvek oblasti. motor je vybavený funkciou automatického zrýchlenia, ktorá zvyšuje rýchlosť noža v náročnejších podmienkach a znižuje rýchlosť noža na ľahších trávnatých plochách, aby sa predĺžila doba chodu. Ako súčasť profesionálnej platformy Cramer 82V je batéria vymeniteľná v ktoromkoľvek z 82 V fúkačov, pôdnych vrtákov, snežných fréz motorových píl a dokonca aj motorových rozbrusovacích píl a najmä záhradných traktorov. batérie: áno
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku kosačka CRAMER 82LM46SXAkumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | CRAMER / Informace o výrobci |
| AKU program | CRAMER 82 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 31.9 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Nastavenie výšky rukoväte , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 87.86 dB |
| Napätie | 82 V |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Maximálna rýchlosť | 5.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.2 km/h |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 55 l |
| Rozmery balenia | 107.0 x 57.0 x 44.0 cm |