Nákup a objednávka
Aku sekačka VeGA 46S ECO 6in1
Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 46 cm. Motorová kosačka VeGA 46S ECO je poháňaná silným elektrickým motorom o sile 1200W.
Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia 6 in 1, čo znamená, že motorová kosačka VeGA 46S koša, mulčuje, alebo môže vyhadzovať trávu bočným deflektorom aj zadným deflektorom von.
Tento model kosačky disponuje dvojslotovým uložením batérií. Jeden slot je aktívny a druhý úložný pre možnosť okamžitej výmeny batérie a pokračovania v kosení. Kosačka vyniká vo vyššej strednej triede kosačiek svojim kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom.
Tieto posledné funkcie sa používajú prevažne na prerastenú trávu. Veľké zadné pojazdové kolesá aj predné kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u značky VeGA tiež samozrejmosťou. prvky. Ďalej je táto kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu.
Masívny žací nôž a veľký kôš s ukazovateľom naplnenia, spolu so zaujímavou cenou, robia z tejto batériovej kosačky Vega 46S ECO s pojazdom pojazdom.
Aku kosačka VeGA 46S ECO 6in1 je súčasťou Aku programu VeGa 40V.
Na kosačky VeGA sa poskytuje predĺžená záruka 3 roky .
Výhody:
Na sekačky VeGA se poskytuje prodloužená záruka 3 roky .
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíječka jsou súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| AKU program | VeGA 40V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 40 V |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 25.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 58.0 x 50.0 x 75.0 cm |