Nákup a objednávka
Akumulátor VeGA 40V/4,0Ah 50GBAT40V4AH
Akumulátor VeGA 40V/4,0Ah 50GBAT40V4AH je plne kompatibilný so všetkými strojmi z radu Astra 40V. Dôraz na kvalitu a dlhú životnosť zaisťuje moderný, elektronicky riadený Li-ion akumulátor s prémiovými článkami Samsung. O aktuálnom stave nabitia vás informuje praktický praktický LED indikátor, takže vždy viete, kedy je vždy viete. Akumulátor je vybavený ochranou proti preťaženiu, prehriatiu i hlbokému vybitiu, čo zaručuje bezpečné a spoľahlivé používanie. Rozmer (v x š x h): 11 x 19 x 8 cm class="pb-2">Výhody:
O aktuálním stavu nabití vás informuje praktický LED indikátor, takže vždy víte, kdy je čas dobít. Akumulátor je vybaven ochranou proti přetížení, přehřátí i hlubokému vybití, což zaručuje bezpečné a spolehlivé používání.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Akumulátory a nabíjačky |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| AKU program | VeGA 40V |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Napätie | 40 V |
| Kapacita akumulátora | 4.0 Ah |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |