Nákup a objednávka
Aku kosačka VeGA 46S ECO 80V 6in1
Kosačka je vybavená dvojslotovým usporiadaním pre akumulátory. Jeden slot slúži na aktívne používanie, zatiaľ čo druhý slúži na uloženie akumulátora pre možnosť okamžitej výmeny a pokračovania. ľahko predĺžiť dobu práce pri kosení. Kosačka patrí do vyššej strednej triedy vďaka svojej kvalitnej konštrukcii, výbave a modernému dizajnu. Záhradná kosačka VeGA disponuje robustným oceľovým rámom a šírkou kosenia 46 cm. Poháňa ju silný elektrický motor s výkonom 1800 W.
Jedným z hlavných benefitov tejto kosačky je variabilita využitia 6 v 1. To znamená, že motorová kosačka VeGA 46S ECO s pojazdom môže zbierať pokosenú trávu do koša, mulčovať alebo používať. Posledne spomínané funkcie sú ideálne najmä pri kosení vyššej a hustejšej trávy.
Veľké zadné a predné kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, a centrálne nastavenie výšky kosenia patrí medzi štandardné vybavenie. Ponúka pohodlné madlo s pogumovanou rukoväťou a masívny ovládací panel s intuitívnymi prvkami. Okrem toho je kosačka vybavená sklopnou rukoväťou pre ľahké skladovanie a prepravu. Aku kosačka VeGA 46S ECO 80V 6in1 je súčasťou Aku programu VeGa 80V. Ah
Výhody: Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| AKU program | VeGA 80V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 80 V |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 25.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 58.0 x 50.0 x 75.0 cm |