Nákup a objednávka
Aku sekačka VeGA 42S ECO 4n1
AKU kosačka VeGA 42S ECO prináša vynikajúcu voľbu pre zákazníkov v sekcii batériová kosačka s pojazdom. Rýchlosť pojazdu je 4 km/hod. Tento model AKU kosačky s pojazdom má tiež funkciu mulčovania. Táto funkcia je z roka na rok obľúbenejšia u českého zákazníka.
Slúži na pravidelné kosenie trávneho porastu. Výšku kosenia je možné nastaviť centrálne do niekoľkých polôh v rozmedzí 25 - 75mm. Zberný kôš kosačky má objem 45 l.
Tento model kosačky disponuje dvojslotovým uložením batérií. Jeden slot aktívny a druhý úložný pre možnosť okamžitej výmeny batérie a pokračovanie v kosení.
Aku kosačka VeGA 42S ECO 4n1 je súčasťou Aku programu VeGa 40V.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíječka jsou súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| AKU program | VeGA 40V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 43 cm |
| Hmotnosť | 25 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 40 V |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 74.0 x 57.0 x 50.0 cm |