Nákup a objednávka
Aku kosačka Einhell GE-CM 36/47 S HW Li (4x4,0 Ah)
S akumulátorovou kosačkou Einhell GE-CM 36/47 S HW Li je starostlivosť o záhradu naozajstným potešením. Ak chcete vytvarovať zatrávnené plochy a upratať okrajové pásy, pustite sa rovno do práce bez prekážajúcich káblov, nebezpečenstvo zakopnutia alebo pracného spúšťania.
V tomto prípade je pri batériovom systéme Power X-Change výkon potrebný pre každá s 18 V a 4,0 Ah. Vďaka indikátoru úrovne nabitia batérie s tromi LED diódami je vždy jasne indikovaná zostávajúca dostupná energia.
Nabíjacie batérie z radu Power X-Change je možné použiť v ktoromkoľvek z produktov zo systémového radu Einhell. Na rýchle nabíjanie sú súčasťou dodávky dve systémové twinchargery (dvojitá nabíjačka). Vďaka štyrom dodaným batériám a technológii Double Twin Pack je možné dlhšie kosenie bez dobíjania. vyhadzovanie
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 47 cm |
| Hmotnosť | 31 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 92.5 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 700 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 28 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 75 l |
| Maximálne otáčky | 3300 ot/min. |
| Rozmery balenia | 46.0 x 60.0 x 91.0 cm |