Nákup a objednávka
Aku kosačka Makita LXT DLM481Z
Spoľahlivá aku kosačka Makita pre 2 akumulátory Li-ion 18V. Technológia XPT umožňuje použitie v prostredí so zvýšenou prašnosťou alebo vlhkosťou. Aku kosačka je súčasťou aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilná s akumulátormi tohto radu. vyhadzovanie
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Záber | 48 cm |
| Hmotnosť | 27.9 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 100 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 23 cm |
| Veľkosť predných kolies | 18 cm |
| Maximálna rýchlosť | 5 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.5 km/h |
| Objem koša | 62 l |
| Maximálne otáčky | 3100 ot/min. |
| Rozmery balenia | 57.0 x 50.0 x 96.0 cm |