Nákup a objednávka
Aku kosačka EGO LM2135E-SP KIT
Aku kosačka EGO LM2135E-SP je vybavená výkonným bezuhlíkovým elektromotorom s elektronickou reguláciou, ktorá automaticky prispôsobuje otáčky motora, ktorá automaticky prispôsobuje otáčky motora, ktorá automaticky prispôsobuje otáčky motora jedno nabitie. Súčasťou sady je 7,5 Ah batéria BA4200T a rýchlonabíjačka CH5500E z aku programu EGO Power+ 56 V.
aj mechanickému poškodeniu. S batériou s kapacitou 7,5 Ah zvládne pokosiť až 1200 m2 trávnika za ideálnych podmienok. mulčovanie (voliteľné príslušenstvo). Dva nože zaisťujú lepšie rozdrvenie trávy vďaka aerodynamickým lopatkám na spodnom noži, ktoré vytvárajú podtlak pre efektívnejší zber pokosenej trávy do koša. Tento systém sa radí medzi najlepšie na trhu v oblasti zberu trávy. Na prianie je možné kosačku doplniť o mulčovacie nože a záslepku pre ešte lepšie mulčovacie schopnosti. Integrované LED svetlomety uľahčujú prácu v zle osvetlených priestoroch. Vďaka skladacej konštrukcii teleskopickej rukoväte je údržba a skladovanie kosačky ľahké.
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
Výhody:
Obsah balenie:
Aku kosačka EGO LM2135E-SP KIT 1x batéria 56 V 7,5 Ah BA4200T| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | EGO / Informace o výrobci |
| AKU program | EGO Power+ 56 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Doba prevádzky na nabitie (min) | 50 |
| Záber | 52 cm |
| Hmotnosť | 30.8 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Napätie | 56 V |
| Počet nožov | 2 |
| Veľkosť záhrady až | 1200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 92 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 7.5 Ah |
| Maximálna rýchlosť | 5 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.2 km/h |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 70 l |
| Maximálne otáčky | 2700 ot/min. |
| Rozmery balenia | 60.0 x 51.0 x 104.0 cm |