Nákup a objednávka
Aku kosačka EGO LM1702E-SP KIT
Aku kosačka EGO LM1702E-SP KIT je výkonný, tichý a ekologický stroj na údržbu menšej záhrady. Vďaka bezuhlíkovému elektromotoru ponúka mimoriadnu účinnosť pri zachovaní minimálnej hlučnosti a dlhej životnosti. Podvozok je vyrobený z odolného polypropylénového plastu, ktorý odoláva nárazom aj nepriaznivému počasiu. 500 m2, a to vďaka automatickej variabilnej rýchlosti s plynulou reguláciou, ktorá optimalizuje výkon aj spotrebu energie.
Pre pohodlné použitie je model vybavený LED svetlomety, ktoré uľahčujú manipuláciu aj pri horšom osvetlení. Po dokončení práce je možné kosačku jednoducho zložiť vďaka teleskopickej rukoväti, čo uľahčuje čistenie i skladovanie. data-start="971" data-end="1003">zberný kôš s objemom 55 litrov a vyznačuje sa mimoriadne nízkymi prevádzkovými aj servisnými nákladmi. Je obľúbenou voľbou pre menšie záhrady, kde oceníte jej kompaktné rozmery, tichý chod a nulové emisie.
data-is-only-node="">Sada KIT zahŕňa kosačku, batériu 4,0 Ah a nabíjačku z aku programu EGO Power+ 56 V. Na prianie je možné dokúpiť mulčovaciu sadu ABP1700 a sadu zadného valca AR1700 pre ešte lepšie prispôsobenie individuálnym potrebám. Ah: 80 min
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | EGO / Informace o výrobci |
| AKU program | EGO Power+ 56 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Záber | 42 cm |
| Hmotnosť | 25 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 56 V |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Maximálna rýchlosť | 5 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 1.8 km/h |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 55 l |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 58.0 x 53.0 x 96.0 cm |