Nákup a objednávka
Aku nožnice na trávu a kríky Makita LXT DUM111SYX
Nožnice na trávu s možnosťou rýchlej premeny na plotostrih. Súčasťou dodávky je ostria pre nožnice na trávu aj na plotostrih.
Má LED indikátor slabého nabitia akumulátora alebo preťaženia stroja. Aku nožnice na trávu a kríky Makita sú súčasťou aku programu Makita LXT a sú tak kompatibilné s akumulátormi tohto radu. 131 mm
Výhody:
Obsah balenie:
Aku nožnice na trávu a kríky Makita LXT DUM111SYXAkumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku nôžky na trávu a kríky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Kov / plast |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 11 cm |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Napätie | 18 V |
| Priemer strihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 1.5 Ah |
| Počet kmitov | 2500 /min |
| Rozmery balenia | 20.0 x 19.0 x 43.0 cm |