Nákup a objednávka
Aku nůžky na trávu Makita CXT UM600DSAP
Akumulátorové nůžky na trávu ve speciálním barevném provedení s možností rychlé přeměny na plotostřih bez použitie dalšího nářadí.
Aku nůžky na trávu Makita jsou součástí aku programu Makita CXT a jsou tak kompatibilní s akumulátory této řady.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka jsou súčasťou balenia.
| Kategória | Aku nôžky na trávu a kríky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita CXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 16 cm |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 80 dB |
| Napätie | 12 V |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Rozmery balenia | 30.0 x 15.0 x 15.0 cm |