Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 3004-B
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 3004-B je ideálnou voľbou pre kosenie vysokej prerastenej trávy, rozsiahlejších zaburinených plôch a rozsiahlejších zaburinených plôch náletov. Tento model je vybavený 2-taktným motorom s objemom 25,4 cm³ a vďaka nízkej hmotnosti iba 5,75 kg je vhodný aj pre dlhšiu prácu na väčších záhradách.
Pre pohodlné používanie ponúka nastaviteľný. Krovinorez je vybavený poloautomatickou strunovou vyžínacou hlavou s dvoma strunami, ktoré sa automaticky posúvajú. Okrem strunovej hlavy je možné na stroj nasadiť aj oceľový trojzubec, ktorý si poradí s mladými náletovými drevinami a odolnejšími rastlinami. Tento všestranný pomocník je skvelou voľbou pre údržbu náročnejších záhradných plôch. Typ motora: Dvojtaktný jednovalec 25,4cc Výkon motora: 0,75 class="pb-2">Poloautomatická strunová hlava
Výhody: Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 5.75 kg |
| Funkcia | Deliteľný hriadeľ |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.68 l |
| Hladina akustického výkonu | 112 dB |
| Výkon | 750 W |
| Objem motora | 25.4 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Maximálne otáčky | 7500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 27.0 x 120.0 x 26.0 cm |