Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 3003-B
Tento výkonný model s 2-taktným motorom s objemom 25,4 cm3 je vybavený poloautomatickou strunovou vyžínacou hlavou, nastaviteľný čo zaisťuje pohodlnú prácu aj na väčších záhradách.
Likviduje drobné dreviny a nálety a prináša výkon a flexibilitu. Okrem strunovej hlavy umožňuje aj nasadenie oceľového trojzubca, ideálneho na kosenie mladých náletových drevín a odolnejších rastlín.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 6.6 kg |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.8 l |
| Hladina akustického výkonu | 112 dB |
| Výkon | 700 W |
| Objem motora | 25.4 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 44 cm |
| Pracovný záber noža | 25 cm |
| Maximálne otáčky | 8500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 27.0 x 181.0 x 26.0 cm |