Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 3020-B
Tento krovinorez je poháňaný výkonným dvojtaktným motorom s objemom 32,5 cm3 a výkonom 1,15 kW. S poloautomatickou strunovou hlavou s dvoma strunami a oceľovým trojzubcom je tento model skvelým pomocníkom pri kosení náletov a odolných rastlín.
Vyznačuje sa deleným hriadeľom, čo umožňuje ľahké rozdelenie na dve rovnako dlhé časti pre pohodlný transport. pohon od motora k žaciemu nástroju, prináša spoľahlivosť a odolnosť, na rozdiel od lanka, ako je obvyklé. Dvojitá ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšuje pohodlie pri práci a umožňuje optimálne ovládanie krovinorezu.
mmVýhody:
Obsah balenia:
1x Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 3020-B| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 6.6 kg |
| Funkcia | Deliteľný hriadeľ |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.2 l |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB |
| Výkon | 1150 W |
| Objem motora | 32.5 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 42 cm |
| Pracovný záber noža | 25 cm |
| Maximálne otáčky | 7000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 27.0 x 103.0 x 27.0 cm |