Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 4004-B
Dvojtaktný benzínový motor s objemom 43 cm³ je zlatou strednou cestou, ponúkajúci dostatočný výkon 1,4 kW pre bežné práce. Dvojitá ergonomicky tvarovaná rukoväť a nastaviteľný popruh na obe ramená zaisťujú maximálny komfort pri kosení väčších plôch.
Kosenie vysokej trávy a úprava okolo stromov, múrov a plotov sa stávajú jednoduchými vďaka poloautomatickej žacej hlave s 2 strunami. Inovatívny systém TWIST&GO zaisťuje jednoduchú výmenu strún, čo vám ušetrí čas a uľahčí prácu. Oceľový trojzubec zase zvládne hustejší trávny porast, rákosie alebo menšie náletové dreviny. Go strunová hlava
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 7.5 kg |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.6 l |
| Hladina akustického výkonu | 110 dB |
| Výkon | 1400 W |
| Objem motora | 43 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Pracovný záber noža | 25 cm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 28.0 x 185.0 x 29.0 cm |