Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez Einhell GC-BC 30/1 I AS 3436525
Benzínový krovinorez GC-BC 30/1 I AS je výkonný nástroj, pomocou ktorého môžete bez námahy získať kontrolu aj nad veľmi hustým záhrady.
Potrebnú energiu dodáva vysoko kvalitný dvojtaktný motor s nízkymi vibráciami, ktorý má kľukový hriadeľ s obojstrannými ložiskami. Digitálne zapaľovanie zaisťuje rýchly, dynamický príjem paliva a stabilnú prevádzku motora.
Všetky ovládacie prvky krovinorezu sú ľahko dosiahnuteľné na univerzálne nastaviteľné hliníkové obojručné rukoväte v dizajne rukoväte kolesa, čo umožňuje veľmi užívateľsky prívetivú a presnú manipuláciu. kosenie je možné krovinorez GC-BC 30/1 I AS vybaviť buď nožom, alebo strunovou cievkou. S týmto krovinorezom je dodávaný jeden 3-zubý nôž a jedna dvojitá cievka s automatickým posuvom struny.
GC-BC 30/1 I AS má robustnú dlhú rukoväť vyrobenú z hliníka, ktorá vydrží vysoké namáhanie. Jeho systém Quick-Start umožňujeľahké naštartovanie s pomocou benzínovej pumpičky a automatickým sýtičom.
Zásadnú bezpečnosť práce zaisťuje odstredivá spojka, ktorá odpojí rezné nástroje (nôž alebo strunová cievka) v režime voľnobehu. Pre pohodlné ovládanie je tu vysoko komfortný postroj.
Vďaka delenej hriadeli možno krovinorez rozobrať na dve časti iba niekoľkými pohybmi pre ľahkú prepravu a skladovanie na minimálnom priestoru.
Výhody:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 6.4 kg |
| Funkcia | Deliteľný hriadeľ |
| Objem palivovej nádrže | 0.45 l |
| Výkon | 1000 W |
| Priemer struny | 2 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3-zubý |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť |
| Otáčky nožového kotúča | 7200 ot /min |
| Otáčky strunovej hlavy | 6600 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 42 cm |
| Pracovný záber noža | 23 cm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 28.0 x 102.0 cm |