Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 5025-B
Tento krovinorez je optimálnou voľbou pre záhradníkov, ktorí hľadajú kvalitný stroj za rozumnú cenu. S poloautomatickou kosiacou hlavou s 2 strunami je ideálny na kosenie vysokej trávy a úpravu okolo stromov, stien a plotov. Inovatívny systém TWIST&GO umožňuje jednoduchú výmenu strún, čo zvyšuje efektivitu práce. Oceľový trojzubec sa vysporiada s hustým trávnym porastom, rákosím a náletovými drevinami.
Dvojtaktný benzínový motor s obsahom 51,7 cm³ poskytuje výkon 1,45 kW, čo umožňuje efektívnu prácu aj na veľmi zarastených pozemkoch. Ergonomicky tvarovaná rukoväť vo forme riadidiel a nastaviteľný popruh na obe ramená zaisťujú maximálny komfort pri kosení. Patentovaný antivibračný systém a nízka hmotnosť iba 11,2 kg robí z tohto stroja skvelého pomocníka nielen v záhrade, ale aj v náročnejšom teréne. Go strunová hlava
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 8.5 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Výkon | 1450 W |
| Objem motora | 51.7 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 |
| Typ strunovej hlavy | Poloautomatická |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 44 cm |
| Maximálne otáčky | 7500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 28.0 x 185.0 x 28.0 cm |