Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 3006-B
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 3006-B je ideálna voľba na kosenie vysokej prerastenej trávy, rozsiahlejších zaburinených plôch a zvládne aj likvidáciu drobných drevín či náletov. Tento model je vybavený 2-taktným motorom s objemom 26 cm³ a vďaka nízkej hmotnosti je vhodný aj na dlhšiu prácu na väčších záhradách.
Na pohodlné používanie ponúka nastaviteľný ramenný popruh a široký úchop oboma rukami. Krovinorez je vybavený poloautomatickou strunovou vyžínacou hlavou s dvoma strunami, ktoré sa automaticky posúvajú.
Okrem strunovej hlavy je možné na stroj nasadiť aj oceľový trojzubec, ktorý si poradí s mladými náletovými drevinami a odolnejšími rastlinami.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Funkcia | Deliteľný hriadeľ |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Výkon | 750 W |
| Objem motora | 26 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3-zubý |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Pracovný záber noža | 25 cm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 120.0 x 26.0 cm |