Nákup a objednávka
Benzinový křovinořez VeGA C33
Tento krovinorez spája špičkový výkon a nízku spotrebu paliva. Chrómová úprava valca motora zaručuje dlhú životnosť, zatiaľ čo antivibračné uloženie motora eliminuje únavu aj pri náročnejších pracovných úlohách. Nastaviteľné riadidlá s nezávislým nastavením ľavej a pravej časti poskytujú bezchybnú ergonómiu a pohodlie.
Je poháňaný pevným hriadeľom uloženým v ložiskách a vybavený kvalitnou uhlovou prevodovkou. Materiál vodiacej tyče a pevné hriadele z kvalitnej zliatiny kovov zaisťujú robustnosť a odolnosť pri každodennom používaní.
S dvojstrunovou kosiacou hlavou s kovovým tŕňom umožňuje automatické nastavenie dĺžky struny ľahkým úderom o zem,. Pohodlný dvojramenný popruh dodáva ľahkosť manipulácie, a žací nôž s 3 zubami zaručuje precízne výsledky.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 6.9 kg |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Výkon | 1118 W |
| Objem motora | 33 cm3 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3 zuby |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Maximálne otáčky | 7500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 184.0 x 30.0 x 30.0 cm |