Nákup a objednávka
Benzinový křovinořez VeGA BC430PRO
VeGA predstavuje špičkový krovinorez, ktorý sa vyznačuje vynikajúcim pomerom ceny kvality. Je vybavený ergonomickou a antivibračnou bike-rukoväťou, ktorú je možné nastaviť bez použitia náradia. uhlovou prevodovkou a spojkou. Materiál vodiacej tyče a pevné hriadele sú vyrobené z kvalitnej zliatiny kovov, zaisťujúce odolnosť a spoľahlivosť. Dvojstrunová kosiaca hlava s kovovým tŕňom umožňuje jednoduché automatické nastavenie dĺžky struny s ľahkým úderom o zem. Komfort pri práci zvyšuje aj polstrovaný dvojitý popruh na rameno s možnosťou nastavenia výšky podľa potrieb používateľa. Silný a výkonný motor s objemom 43 cm zvládne nálety, kroviny alebo vyššiu trávu.
Moderný karburátor umožňuje spoľahlivú prácu aj v extrémnom náklone stroja, napríklad pri práci na svahu. Chladiace otvory sú bohato dimenzované, čo bráni prehriatiu a prispieva k jeho dlhej životnosti. Účinné antivibračné uloženie motora zaisťuje pohodlnú a bezproblémovú manipuláciu. antivibračná bike-rukoväť
Moderní karburátor umožňuje spolehlivou práci i v extrémním náklonu stroje, například při práci ve svahu. Chladící otvory jsou bohatě dimenzované, což brání přehřátí a přispívá k jeho dlouhé životnosti. Účinné antivibrační uložení motoru zajišťuje pohodlnou a bezproblémovou manipulaci.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 7.8 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Výkon | 1342 W |
| Objem motora | 42.7 cm3 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3-zub |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Maximálne otáčky | 7500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 183.0 x 29.0 x 31.0 cm |