Nákup a objednávka
Benzinový křovinořez VeGA BC520PRO
Tento benzínový krovinorez je skvelý pre náročné práce. S ergonomickou a antivibračnou bike-rukoväťou, nastaviteľnou bez použitia náradia, poskytuje maximálne pohodlie pri práci.
Pohon pevným hriadeľom uloženým v ložiskách, kvalitná uhlová prevodovka a spojka zaisťujú spoľahlivý výkon. Materiál vodiacej tyče a pevné hriadele sú vyrobené z kvalitnej zliatiny kovov, čo zaručujeodolnosť a spoľahlivosť. Dvojstrunová kosiaca hlava s kovovým tŕňom umožňuje automatické nastavenie dĺžky struny ľahkým úderom o zem. Komfortný polstrovaný dvojitý popruh na rameno s možnosťou uchytenia podľa výšky používateľa zvyšuje pohodlie pri práci.
Motor s objemom 51,7 cm je silný a výkonný, odolný proti náletom, krovinám a vyššej tráve. Bohato dimenzované chladiace otvory zabraňujú prehriatiu a prispievajúc k jeho dlhej životnosti. Moderný karburátor umožňuje spoľahlivú prácu aj v extrémnych náklonoch, ako napríklad pri práci na svahu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 8.7 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Výkon | 1610 W |
| Objem motora | 51.7 cm3 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3-zub |
| Start | Ručné |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Maximálne otáčky | 7500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 183.0 x 29.0 x 31.0 cm |