Nákup a objednávka
Aku záhradné nožnice Bosch Easy Prune 06008B2100
Jednoduché strihanie a prestrihávanie stoniek a vetiev až do priemeru 25 mm s pomocným pohonom. Väčšia strižná sila s technológiou Power Assist Technology. Akumulátorová pohyblivosť s 3,6 V akumulátorom ponúka pre až 450 strihov na jedno nabitie.
Pristrihávajte čisto tenšie aj silnejšie vetvy pre podporu zdravého prestrihávania rastlín. Jednoduché a intuitívne použitie ako pri ručných záhradníckych nožniciach.
Obsah balenia:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Hmotnosť | 0.490 kg |
| Hladina akustického výkonu | 70 dB |
| Napätie | 3.6 V |
| Priemer strihu | 25 mm |
| Rozmery balenia | 10.0 x 6.0 x 30.0 cm |