Nákup a objednávka
Aku nožnice na trávu Makita CXT UM600DSAE
Aku nožnice slúžia na kosenie trávy v menej dostupných miestach. Ostrie týchto nožníc bolo upravené tak, aby dosiahlo šírku 16 cm, čo zaisťuje efektívne kosenie trávy a tvarovanie plotu.
Prístroj poskytuje možnosť voľby výšky kosenia trávy vo variantoch 15, 20 a 25 mm. Nožnice sú vybavené LED indikátorom, ktorý upozorňuje na slabé nabitie akumulátora alebo preťaženie prístroja.
Aku nožnice na trávu Makita sú súčasťou aku programu Makita CXT a sú tak kompatibilné s akumulátormi tohto radu. 329 x 177 x 131 mm
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku nôžky na trávu a kríky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita CXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 16 cm |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Napätie | 12 V |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Počet kmitov | 2500 /min |
| Rozmery balenia | 30.0 x 15.0 x 15.0 cm |