Nákup a objednávka
Robotická kosačka Gardena Smart SILENO free, na kosenie trávnikov s rozlohou až 1500 m², je vybavená technológiou LONA™ Intelligence, ktorá využíva umelú inteligenciu na efektívne plánovanie a kosenie. Vďaka tejto technológii sa kosačka učí, mapuje a prispôsobuje jednotlivým trávnikom.
Funguje na základe satelitných signálov GNNS (Global Navigation Satellite Systems), čo jej umožňuje presnú navigáciu po záhrade. Navyše ju možno jednoducho ovládať, definovať zakázané oblasti a sledovať ju v reálnom čase prostredníctvom aplikácie GARDENA smart, ktorá vám umožní mať všetko pod kontrolou priamo z vášho telefónu.
Použitie smart SILENO free, LONA™ Intelligence a GARDENA smart systému vyžaduje príjem GNSS, dostatočné a stabilné pripojenie na internet a GARDENA smart aplikáciu pre iOS, Android, ktorá je zadarmo.
Vďaka funkcii Trim-to-Edge zabudnite na nepokosené okraje trávnika pri plotoch a múroch. Jej dva žacie kotúče zabezpečujú precízne a rovnomerné kosenie. Žací mechanizmus vybavený tromi nožmi, umiestnený v zadnej časti robota, zabezpečuje maximálnu efektivitu. Robot sa ľahko pohybuje v blízkosti prekážok, čo umožňuje precízne kosenie aj na ťažko dostupných miestach.
Veľmi citlivý senzor v tele robota zabraňuje tomu, aby robotická kosačka narazila do prekážok na záhrade s väčšou silou. Ak si ale nie ste istí, doplňte svoju smart robotickú kosačku SILENO free o antikolízny radar, ktorý sa predáva samostatne. Tento praktický doplnok chráni vašu kosačku aj okolie záhrady pred poškodením spôsobeným nárazmi do prekážok. Inštalácia je navyše bez použitia náradia, takže je maximálne jednoduchá a pohodlná.
| Kategória | Robotické sekačky Gardena Smart SILENO free |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Záber | 22 cm |
| Hmotnosť | 10.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 58 dB |
| Dĺžka kábla | 20 m |
| Maximálna výška zdvihu | 45 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Vodiaci drôt | Nie |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Maximálny sklon | 30 % |
| Počet žacích diskov | 2 |
| Počet nožov | 6 |
| Garáž v cene | nie |
| Rozmery balenia | 59.0 x 33.0 x 78.0 cm |