Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 5004-B
Benzínový krovinorez Fieldmann FZS 5004-B je osadený výkonným dvojtaktným motorom s objemom 5>. Súčasťou štandardnej výbavy je poloautomatická strunová hlava s dvoma strunami s priemerom 2,4 mm a tiež oceľový trojzubec. Vďaka tomu je tento model ideálny nielen na kosenie prerastenej trávy, ale aj na údržbu väčších plôch zarastených náletovými drevinami alebo silne zaburinených oblastí. class="pb-2">Krovinorez je vybavený dvojitou prednou rukoväťou, ktorá vďaka širokému úchopu oboma rukami zaisťuje pohodlnejšiu a efektívnejšiu prácu. Nízka hmotnosť iba 6,8 kg prispieva k jednoduchej manipulácii. Navyše ramenný popruh rovnomerne rozloží váhu krovinorezu na celé telo, čo oceníte predovšetkým pri dlhšom používaní.
Obsah balenia:
1x Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 5004-B| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 6.8 kg |
| Funkcia | Deliteľný hriadeľ |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.25 l |
| Hladina akustického výkonu | 112 dB |
| Výkon | 1450 W |
| Objem motora | 52 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Maximálne otáčky | 7500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 27.0 x 120.0 x 26.0 cm |