Nákup a objednávka
Aku strunová sekačka VeGA 40ST13
VeGA 40ST13 je ľahký a výkonný trávny vyžínač určený na pohodlnú údržbu okrajov trávnika, zle prístupných miest a dosekávanie okolo plotov. Kosačka váži iba 3,0 kg (bez batérie), takže sa ľahko ovláda a neunaví ani pri dlhšom použití.
Je vybavená bezuhlíkovým motorom s výkonom 350 W, ktorý ponúka vysokú účinnosť, dlhšiu životnosť a minimálne nároky na údržbu. Pracovná záber 330 mm v kombinácii s otáčkami 7 000 rpm zaisťuje rýchly a čistý strih, takže výrazne ušetrí váš čas pri záhradných prácach. presnézastrihávanie pod uhlom 90°. Otočná a výškovo nastaviteľná rukoväť sa prispôsobí postave užívateľa a zaručuje pohodlnú ergonómiu pri práci.
Veľkou výhodou je aj jednoduché čistenie, jednoduchá obsluha amožnosť zavesenia vyžínača na stenu, čo výrazne uľahčuje sklad. Odporúčaná kapacita batérie je 2,5 Ah (nie je súčasťou balenia). Aku strunová kosačka VeGA 40ST13 je súčasťou aku programu VeGA 40V. 154 x 13 cm
balenie.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíječka nejsou súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| AKU program | VeGA 40V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Napätie | 40 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Funkcie | Otočná rukoväť , Teleskopická rukoväť , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Otáčky strunovej hlavy | 7000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 33 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozmery balenia | 180.0 x 24.0 x 25.0 cm |