Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Powerplus POWDPG7546
Aku strunová kosačka s automatickým odvíjaním struny, teleskopickou hliníkovou násadou a vodiacim kolieskom. Skladá sa z 20V a 40V batérie, ktoré sa kombinujú s radom akumulátorového náradia. Koncept je jednoduchý, ale silný. 20V akumulátor sa hodí pre 20V DUAL stroje, akumulátor 40V je určený pre 40V DUAL stroje.
Môžete totiž tiež pripojiť 40V batériu na 20V DUAL stroje. Výrazne tým predĺžite dobu prevádzky strojov DUAL POWER. Obe batérie LITHIUM-ION možno nabíjať rovnakou nabíjačkou 20/40V. Hneď na začiatku predstavuje DUAL POWER širokú ponuku ako AKU náradia, tak AKU záhradnej techniky, ktoré sú určené pre platformu pracujúcu s oboma typmi batérií.
Aku strunová seka Poweplus Dual Power.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| AKU program | Powerplus Duálny Výkon |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2.9 kg |
| Napätie | 40 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Vodiace koliesko , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Otáčky strunovej hlavy | 8000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 30 cm |
| Rozmery balenia | 12.0 x 23.0 x 128.0 cm |