Nákup a objednávka
Aku vyžínač Einhell GE-CT 18 Li-Solo 3411172
Aku vyžínač GE-CT 18 Li Solo je výkonný prístroj, ktorý zaisťuje pestovaný trávnik všade tam, kam sa kosačka na trávu nedostane. Plynule posuvné teleskopické madlo vyžínače GE-CT 18 Li Solo sa prispôsobí akejkoľvek telesnej výške a zaisťuje komfortnú manipuláciu. v rozsahu +/- 90° a naklápať do 5 polôh, je možné ľahko a pohodlne zvládnuť aj zložité situácie, ako sú zvislé plochy a okraje trávnika.
Aku vyžínač Einhell GE-CT 18 Li-Solo je súčasťou Aku programu Einhell.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Záber | 24 cm |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 84 dB |
| Napätie | 18 V |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Otáčky nožového kotúča | 8500 ot /min |
| Pracovný záber noža | 24 cm |
| Rozmery balenia | 11.0 x 19.0 x 96.0 cm |