Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka FIELDMANN FZS 1005-A
Akumulátorová záhradná strunová kosačka so šírkou kosenia 260 mm. Má poloautomatický posun žacej hlavy, teleskopickú rukoväť < 4 vertikálne pozície. Strunová kosačka má indikátor batérie, doba nabíjania je približne 3-5 hod. Výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti na záťaži.
Obsah balenia:
Nie je súčasťou Fast Power 20V radu.
| Kategória | Aku strunové sekačky s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 26 cm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 1,4 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátora | 1.5 Ah |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Rozmery balenia | 13.0 x 95.0 x 20.0 cm |