Nákup a objednávka
Aku strunová sekačka VeGA 80ST13
VeGA 80ST13 je ľahký a výkonný trávny vyžínač určený pre pohodlnú údržbu okrajov trávnika, zle prístupných miest a dosekávanie okolo plotov, múrov. Kosačka váži iba 3,0 kg (bez batérie), takže sa ľahko ovláda a neunaví ani pri dlhšom použití, ktoré vďaka pracovnému času až 40 minút zvládne väčšinu bežných úloh okolo domu.
Je vybavená bezuhlíkovým motorom s výkonom 35 údržbu. Pracovný záber 330 mm v kombinácii s otáčkami 7 000 rpm zaisťuje rýchly a čistý strih, takže výrazne ušetrí váš čas pri záhradných prácach. zastrihávanie pod uhlom 90°. Otočná a výškovo nastaviteľná rukoväť sa prispôsobí postave užívateľa a zaručuje pohodlnú ergonómiu pri práci.
Veľkou výhodou je aj ľahké čistenie, jednoduchá obsluha amožnosť zavesenia vyžínača na stenu, čo výrazne uľahčuje skladovanie. Odporúčaná kapacita batérie je 2,0 Ah (nie je súčasťou balenia). Aku strunová kosačka VeGA 80ST13 je súčasťou Aku programu VeGA 80V. Odporúčaná kapacita batérie: 2,0 Ah Napätie: 80 V: min
Velkou výhodou je i snadné čistenie, jednoduchá obsluha a možnost zavěšení vyžínače na zeď, což výrazně usnadňuje skladování v garáži či dílně. Doporučená kapacita batéria je 2,0 Ah (není súčasťou balenia). Aku strunová sekačka VeGA 80ST13 je součástí Aku programu VeGA 80V.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíječka nejsou súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| AKU program | VeGA 80V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Napätie | 80 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Funkcie | Otočná rukoväť , Teleskopická rukoväť , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Otáčky strunovej hlavy | 7000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 33 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozmery balenia | 154.0 x 25.0 x 13.0 cm |