Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Makita LXT DUR193RF
Ideálny pomocník najmä pri vyžínaní v blízkosti prekážok (stromy, obrubníky atď.). Je ľahká a optimálne vyvážená, čo výrazne uľahčuje manipuláciu.
Vďaka nastaviteľnej dĺžke hriadeľa sa prispôsobí každej postave.
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
hriadele 1248-1436 mmVýhody:
Obsah balenia:
Aku strunová kosačka Makita LXT DUR193RF| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2.6 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 1,65 mm |
| Kapacita akumulátora | 3 Ah |
| Otáčky strunovej hlavy | 7800 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 26 cm |
| Rozmery balenia | 13.0 x 28.0 x 119.0 cm |